menu

آیا دوربین های بوش ساخت آلمان هستند؟

آیا دوربین های بوش ساخت کشور آلمان هستند؟

یکی از مسائلی که خریداران محترم سیستم های نظارت تصویری بوش را متوجه خود می کند این است که محصولات بوش در نظارت تصویری در کجا تولید می شوند؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است ابتدا به موارد زیر اشاره کنیم:

شرکت بوش یک شرکت آلمانی است که در بخش های مختلفی از جمله لوازم خانگی، اتوموبیل، تجهیزات و ابزار الات صنعتی، تجهیزات سیستم های سرمایش و گرمایش و ... فعالیت می کند. یکی از لاین های فعالیت این شرکت در زمینه سیستم های امنیتی است که آن را Boschsecurity نامیده اند.

شرکت بوش سکیوریتی در واقع در سال 2002 با خرید بخش امنیتی شرکت Philips هلند و تجمیع آن با چند شرکت دیگر ایجاد شده است و به همین دلیل بخش اصلی مدیریت شرکت Boschsecurity  در کشور هلند قرار دارد.

اما در مورد تولید محصولات شرکت بوش سکیوریتی باید اطلاع داشته باشیم که این محصولات در کشور های پرتغال، چین، تایوان، ایالات متحده و در مواردی در آلمان تولید می شوند.

نکته قابل توجه این است که تمامی محصولات تولید شده از سطح بالایی از کیفیت برخوردار هستند و هیچ مدلی در دو کشور مختلف تولید نمی شوند. بنابراین به عنوان مثال در صورت انتخاب مدل NBN 73023 که یک دوربین باکس ساخت شرکت بوش سکیوریتی است در هر جای دنیا شما محصولی ساخت کشور پرتغال را دریافت خواهید کرد و در صورت دوربین Nti 50022 که یک دوربین بالت ساخت شرکت بوش سکیوریتی است شما یک دوربین ساخت کشور چین را دریافت خواهید کرد.

در انتها باید به این نکته اشاره کنیم که شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش و سطوح کیفی پاس شده این محصولات در هر کشوری که تولید شده باشند برابر استاندارد های بالای کیفی کمپانی بوش سکیوریتی آلمان که در خور یک برند شناخته شده آلمانی است و همگی با هم برابر است.مطالب مرتبط:

آدرس دفتر مرکزی :
تهران، خیابان فاطمی (غرب) - بین حجاب و پروین اعتصامی - برج ساعت - طبقه 3 - واحد 32

تلفن :
021-88970294-6

واتساپ: 

0990-9998220

خانه درباره ما محصولات ویدئو ها خدمات پروژه ها مقالات اخبار نرم افزارهای کاربردی تماس با ما کاتالوگ بوش محصولات
Email:
Mobile:
کد امنیتی:
captcha